Strona główna

Z TyfloWiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witamy na Tyflowiki.

W związku z tym, że dopiero się rozkręcamy, ilość informacji tutaj obecnych jest raczej niewielka. Często natkniesz się na strony czekające na wypełnienie ich treścią, ale plany mamy na prawdę ambitne, a informacji z tygodnia na tydzień, a bywa, że z dnia na dzień przybywa więc warto nas odwiedzać możliwie często, a tutaj znajdziesz listę ostatnio dodanych artykułów.

Oto pierwszy i mamy nadzieję, że z czasem największy, portal wiedzy dla osób niewidomych! Co prawda na razie nie ma tu prawie nic, ale z tygodnia na tydzień, a bywa, że z dnia na dzień przybywa treści więc radzimy odwiedzać stronę jak najczęściej. Wszelkie treści dostępne na Tyflowiki tworzone są przez użytkowników, a więc mogą być niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Jeśli uważasz, że jest tak w istocie, wystarczy, że utworzysz konto i wprowadzisz odpowiednie poprawki w artykule. Możesz również opisać sprzęt, program, miejsce lub cokolwiek, co może pomóc innym niewidomym w codziennym życiu. Jeśli nie wiesz jak edytować strony możesz napisać e-mail z treścią artykułu, a ktoś z ekipy administratorów zrobi z tego artykuł.

Obecnie na Tyflowiki Znajdziesz: opisy budynków, dworców kolejowych lub PKS, urzędów, dróg itp.

listę społeczności osób niewidomych w komunikatorze Whatsapp Znajdziesz również informacje na temat

przysługujących nam ulg oraz zniżek.

W dziale Inne znajdziecie m.in. informacje na temat: sprzętu tyflo, dostępnego rtv agd, sposobów na różności z życia codziennego, sportu, szkolnictwa, i wiele innych, jednak z uwagi na to, że wszystko tutaj to robota po godzinach to tempo zmian może być bardzo różne.