Jak trafić z dworca PKP Warszawa Śródmieście do firmy ECE: Różnice pomiędzy wersjami

Z TyfloWiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
m
m
Linia 1: Linia 1:
E.C.E. Konrad Łukaszewicz
+
 
 +
[[Category:jak trafić]] E.C.E. Konrad Łukaszewicz
  
 
Warszawa ulica nowogrodzka 56/29
 
Warszawa ulica nowogrodzka 56/29
Linia 7: Linia 8:
 
telefon: 22 622 40 63
 
telefon: 22 622 40 63
  
Tory kolejowe na tym dworcu biegną mniej więcej w osi wschód-zachód. Dworzec ma 3 perony. Na peron pierwszy przyjeżdżają pociągi z kierunków zachodnich, na peron trzeci - z kierunków wschodnich, natomiast peron drugi jest peronem dla wysiadających i można nań wysiąść z pociągów, przyjeżdżających z obu kierunków.
+
Tory kolejowe na dworcu PKP Warszawa Śrudmieście biegną mniej więcej w osi wschód-zachód. Dworzec ma 3 perony. Na peron pierwszy przyjeżdżają pociągi z kierunków zachodnich, na peron trzeci - z kierunków wschodnich, natomiast peron drugi jest peronem dla wysiadających i można nań wysiąść z pociągów, przyjeżdżających z obu kierunków.
Wysiadamy właśnie na peron środkowy. Kierujemy się na zachód. Na końcu peronu przy obu krawędziach  znajdują się schody w górę, natomiast w środkowej części schody w dół. Nas interesują schody w górę. Najpierw 2 serie, podzielone nieco dłuższym spocznikiem, następnie, za automatycznie rozsuwającymi się drzwiami kolejna. Po wejściu na ostatnią serię schodów skierujmy się na południe (w lewo). Po około 5 metrach spotkamy schody w dół do podziemia. Zejdźmy nimi i wędrujmy nadal na południe, aż dojdziemy do końca korytarza, gdzie znajdują się dwa wyjścia na zachód (prawo) i na wschód (lewo). Wychodzimy na zachód (prawo) w górę po schodach. Po wyjściu znajdujemy się kilkanaście metrów przed południowo-wschodnim rogiem skrzyżowania ulic Alei Jerozolimskich (wschód-zachód) i Emilii Plater (północ-południe). Po lewej stronie znajduje się ściana budynku. Dojdźmy do niej i idźmy dalej na zachód. Gdy budynek się skończy, skręćmy na południe. To już jest ulica Emilii Platter. Po kolejnych 90 metrach wzdłuż budynków skręcamy na wschód (w lewo) w pierwszą ulicę - to jest ulica Nowogrodzka. Po około 40 metrach miniemy kawiarnię (letnią porą uwaga na stoliki po lewej przy budynku) spotkamy bramę z numerem 56 i szukamy furtki znajdującej się w prawej jej części za filarem oddzielającym bramę od furtki. Przechodzimy przez furtkę i po przejściu kilku metrów (uwaga na filary po lewej) skręcamy na wschód czyli 90 stopni w prawo. Idziemy około 10 metrów i dotrzemy do prostopadłej ściany, zagradzającej nam dalszą drogę. Po prawej ręce mamy drzwi wejściowe, zaś domofon jest właśnie na tej ścianie, w pobliżu drzwi. Wybierzmy numer 29. Firma mieści się na drugim piętrze, na wprost schodów.
+
 
 +
: Wysiadamy właśnie na peron środkowy. Kierujemy się na zachód. Na końcu peronu przy obu krawędziach  znajdują się schody w górę, natomiast w środkowej części schody w dół. Nas interesują schody w górę. Najpierw 2 serie, podzielone nieco dłuższym spocznikiem, następnie, za automatycznie rozsuwającymi się drzwiami kolejna. Po wejściu na ostatnią serię schodów skierujmy się na południe (w lewo). Po około 5 metrach spotkamy schody w dół do podziemia. Zejdźmy nimi i wędrujmy nadal na południe, aż dojdziemy do końca korytarza, gdzie znajdują się dwa wyjścia na zachód (prawo) i na wschód (lewo). Wychodzimy na zachód (prawo) w górę po schodach. Po wyjściu znajdujemy się kilkanaście metrów przed południowo-wschodnim rogiem skrzyżowania ulic Alei Jerozolimskich (wschód-zachód) i Emilii Plater (północ-południe). Po lewej stronie znajduje się ściana budynku. Dojdźmy do niej i idźmy dalej na zachód. Gdy budynek się skończy, skręćmy na południe. To już jest ulica Emilii Platter. Po kolejnych 90 metrach wzdłuż budynków skręcamy na wschód (w lewo) w pierwszą ulicę - to jest ulica Nowogrodzka. Po około 40 metrach miniemy kawiarnię (letnią porą uwaga na stoliki po lewej przy budynku) spotkamy bramę z numerem 56 i szukamy furtki znajdującej się w prawej jej części za filarem oddzielającym bramę od furtki. Przechodzimy przez furtkę i po przejściu kilku metrów (uwaga na filary po lewej) skręcamy na wschód czyli 90 stopni w prawo. Idziemy około 10 metrów i dotrzemy do prostopadłej ściany, zagradzającej nam dalszą drogę. Po prawej ręce mamy drzwi wejściowe, zaś domofon jest właśnie na tej ścianie, w pobliżu drzwi. Wybierzmy numer 29. Firma mieści się na drugim piętrze, na wprost schodów.

Wersja z 18:33, 6 lip 2019

E.C.E. Konrad Łukaszewicz

Warszawa ulica nowogrodzka 56/29

link do strony E.C.E.

telefon: 22 622 40 63

Tory kolejowe na dworcu PKP Warszawa Śrudmieście biegną mniej więcej w osi wschód-zachód. Dworzec ma 3 perony. Na peron pierwszy przyjeżdżają pociągi z kierunków zachodnich, na peron trzeci - z kierunków wschodnich, natomiast peron drugi jest peronem dla wysiadających i można nań wysiąść z pociągów, przyjeżdżających z obu kierunków.

Wysiadamy właśnie na peron środkowy. Kierujemy się na zachód. Na końcu peronu przy obu krawędziach znajdują się schody w górę, natomiast w środkowej części schody w dół. Nas interesują schody w górę. Najpierw 2 serie, podzielone nieco dłuższym spocznikiem, następnie, za automatycznie rozsuwającymi się drzwiami kolejna. Po wejściu na ostatnią serię schodów skierujmy się na południe (w lewo). Po około 5 metrach spotkamy schody w dół do podziemia. Zejdźmy nimi i wędrujmy nadal na południe, aż dojdziemy do końca korytarza, gdzie znajdują się dwa wyjścia na zachód (prawo) i na wschód (lewo). Wychodzimy na zachód (prawo) w górę po schodach. Po wyjściu znajdujemy się kilkanaście metrów przed południowo-wschodnim rogiem skrzyżowania ulic Alei Jerozolimskich (wschód-zachód) i Emilii Plater (północ-południe). Po lewej stronie znajduje się ściana budynku. Dojdźmy do niej i idźmy dalej na zachód. Gdy budynek się skończy, skręćmy na południe. To już jest ulica Emilii Platter. Po kolejnych 90 metrach wzdłuż budynków skręcamy na wschód (w lewo) w pierwszą ulicę - to jest ulica Nowogrodzka. Po około 40 metrach miniemy kawiarnię (letnią porą uwaga na stoliki po lewej przy budynku) spotkamy bramę z numerem 56 i szukamy furtki znajdującej się w prawej jej części za filarem oddzielającym bramę od furtki. Przechodzimy przez furtkę i po przejściu kilku metrów (uwaga na filary po lewej) skręcamy na wschód czyli 90 stopni w prawo. Idziemy około 10 metrów i dotrzemy do prostopadłej ściany, zagradzającej nam dalszą drogę. Po prawej ręce mamy drzwi wejściowe, zaś domofon jest właśnie na tej ścianie, w pobliżu drzwi. Wybierzmy numer 29. Firma mieści się na drugim piętrze, na wprost schodów.